+90 212 549 89 24 | +90 212 549 89 25 satis@krompompa.com

OKİ GRUP

OKİ GRUP ( Organize Kurumsal İşletmeler ) 1999 yılında Türk Sanayisine hizmet vermek amaçlı kurulmuş bir firmadır. Genç ve üretken yapısı sayesinde, yapılan AR-GE çalışmaları ile PASLANMAZ SANTRİFÜJ POMPA ve ENDÜSTRİYEL YIKAMA SİSTEMLERİ sektöründe OKİ markasıyla yerini almıştır. Türkiye’nin ilk santrifuj pompa imalatçısı olmanın gururunu taşıyan OKİ imalatının tamamını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Ulusal değerlere önem veren firmamız ülke ekonomisinin kalkınmasında katkıda bulunmak amacındadır.

TÜKETEN TÜRKİYE’DEN ÜRETEN TÜRKİYE’YE

 

image002
OKİ ÇELİK yurt içinde üretimi olmayan çelik çekme borular, sementasyon ve ıslah, ayrıca yerli üretim karbon çeliklerini ebatlandırılmış yarı mamul haline getirerek ülke sanayine sunmaktadır.
image004

OKİ KROM POMPA tüm aksamları paslanmazdan yatay ve dikey tip santrifüj pompaların imalatını ve satışını gerçekleştirmektedir. Yatay ve dikey santrifüj pompa imalatında standart olarak toplam 85 ürünle ülke genelinde hizmet vermektedir. Müşterilerinin talebi doğrultusunda kullanım kriterlerine göre

Üretim yapılmaktadır. Dikey santrifüj pompalarda optimum debilerine göre 6 grupta ve toplam 47 standart çeşidiyle, yatay santrifüj pompalarda açık ve kapalı fanlı olmak üzere 2 grupta ve 38 standart çeşidiyle piyasaya arz edilmektedir.
image006

OKİ WASH ENDÜSTRİYEL YIKAMA SİSTEMLERİ her türlü ihtiyaca yönelik olarak Endüstriyel Yıkama Sistemleri ve kurulumunda kullanılan paslanmaz makinelerin imalatını ve satışı konusunda faaliyet göstermektedir. Yıkanacak parçaların ölçü, ağırlık vb. kriterlerine göre Endüstriyel Yıkama Sistemleri 4 Ana grupta ve 21 model olarak imal edilerek, Başta Otomotiv Sanayi, Gemi Sanayii Demir Çelik Mamulleri üretim Sektörleri ve Metal Eşya Sanayi olmak üzere Elektronik , Kaplama, Kuyumculuk, Sağlık, Optik sektöründe, Gıda kaplarının ve her türlü seri imalat neticesinde oluşan yağlı, talaşlı kirli,paslı ürünlerin kaliteli ve seri olarak kaliteli ve seri bir şekilde yıkanmasını sağlamakta, Kullanıcı firmalara, zamandan, işçilikten, temizleyici kimyasal vb. sarf malzemelerinden yüksek oranda tasarruf sağlamakta iş ve işçi güvenliğini arttırıcı rol oynamaktadır.